У 2018 році Укрзалізниця забезпечує значну частку в зростанні індексу промислового виробництва в країні, – Кравцов

У 2018 році Укрзалізниця забезпечує значну частку в зростанні індексу промислового виробництва в країні, – Кравцов

Завдяки активній інвестиційній діяльності та дерегуляції вагонної складової тарифу у 2018 році “Укрзалізниця” забезпечила значну частку в зростанні індексу промислової продукції в Україні. Про це заявив в.о. голови правління ПАТ “Укрзалізниця” Євген Кравцов.

За його словами, товариство впевнено утримує лідируючі позиції на ринку вагонобудування. Повідомляє прес-служба “Укрзалізниці”.

Так, у першому півріччі 2018 року виробництво рухомого складу увійшло в трійку лідерів індексів промислової продукції з показником у 172,4 % росту.

«Компанія сьогодні – не просто господарюючий суб’єкт, а й драйвер супутніх сегментів ринку», – наголосив  Кравцов.

Капітальні інвестиції товариства в рухомий склад дали потужний поштовх виробництву нових вагонів як на заводах Укрзалізниці, так і на інших вагонобудівних підприємствах, а також відновленню виробництва вагонного литва, запчастин до вагонів та іншої продукції.

«У 2017 році інвестиції Укрзалізниці в рухомий склад склали 6,2 млрд грн – це рекордна сума за останні 5 років. У першому півріччі 2018 року інвестиції Укрзалізниці в оновлення рухомого складу склали майже 3,5 млрд грн, що на 94 % більше показника аналогічного періоду 2017 року — 1,8 млрд грн», — зазначив він.

Він нагадав, що у 2017 році Укрзалізниця загалом збудувала 2606 вантажних вагонів, що становило 38 % від загальної кількості вироблених у країні, а за 6 місяців 2018 року – 1740 вагонів, або понад 34 % від загальної кількості.

Також за його словами, попереду лише виробництво цукру та виробництво основної хімічної продукції, добрив і азотних сполук, пластмас і синтетичного каучуку.

«За загальними обсягами виробленої та реалізованої промислової продукції в січні-травні 2018 року частка виробництва залізничних локомотивів і рухомого складу є більшою, ніж загальне виробництво, для порівняння, хліба та хлібобулочних виробів у країні, або тютюнових виробів, або пива. Удвічі більше, ніж усе лісопильне та стругальне виробництво, у чотири рази більше, ніж усе виробництво фарб, лаків і подібної продукції, у вісім разів більше виробництва цегли, черепиці та інших будівельних виробів із випаленої глини. А це лише невелика частина того, що робить Укрзалізниця», — прокоментував Євген Кравцов.

Нагадаємо, восени Україна розраховує ввести в експлуатацію перші локомотиви, які будуть вироблені і укомплектовані для “Укрзалізниці” по коопераційному договору з американським гігантом General Electric.

Коментувати

409 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up