Шість українських фільмів змагатимуться за право номінуватись на "Оскар"

Шість українських фільмів змагатимуться за право номінуватись на “Оскар”

16 серпня  Український оскарівський комітет завершив прийом заявок для участі національних фільмів у відборі на висування фільму на премію “Оскар” Американської академії кінематографічних мистецтв і наук у категорії “Найкращий фільм іноземною мовою” від України. Цього року в національному відборі участь братимуть 6 фільмів. 

Про це повідомляється на сторінці Українського оскарівського комітету у Facebook.

“Фільм, який буде висунутий на американську кінопремію “Оскар” від України, має відповідати смакам членів американської кіноакадемії”, – зазначив голова комітету Алік Шпилюк. 

Згідно з умовами премії “Оскар”, фільми у цій категорії повинні бути повнометражними художніми фільмами, знятими за межами США. Домінуючою мовою в діалогах фільму не повинна бути англійська, стрічка повинна бути в прокаті в країні, від якої подається заявка, не менше 7 днів поспіль, та творчий контроль над створенням фільму повинен належати громадянам або резидентам країни, яка подає заявку.

Так, серед фільмів-претендентів на номінацію будуть “Брама” режисера Володимира Тихого, “Вулкан” режисера Романа Бондарчука, “Донбас” режисера Сергія Лозниці, “Кіборги” режисера Ахтема Сеітаблаєва, “Коли падають дерева” режисера Марисі Нікітюк та “Міф” режисера Леоніда Кантера.

У комітеті повідомили, що 29-го серпня у кінотеатрі “Жовтень” відбудеться прес-показ фільму-претендента від України та прес-конференція з цієї нагоди.


Ірина Пилипишина, Syla.news

 

Коментувати

346 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up