Майже третину грошових переказів в Україні здійснюють "Укрпоштою"

Майже третину грошових переказів в Україні здійснюють “Укрпоштою”

За 1 півріччя 2018 року платіжна система “Поштовий переказ” від “Укрпошти” стала одним із лідерів на ринку. Її частка склала 27,99%.

Про це йдеться у звіті Національного банку України за результатами діяльності в Україні систем переказу коштів, створених резидентами та нерезидентами.

За 6 місяців 2018 року за допомогою систем, створених банківськими та небанківськими установами – резидентами, в межах України переказано 69,34 млрд грн або 2 595,2 млн дол. США (в екв). В тому числі через систему «Поштовий переказ»  – в межах України переказано 20,3 млрд грн, здійснено транскордонних переказів на суму – 1,2 млрд гривень.

Через небанківські платіжні системи було здійснено 92% переказів, а через системи, створені банками, в Україні – всього 8%.

За даними Нацбанку в Україні діє 12 систем переказів коштів, створених небанківськими установами, 8 систем, створених банками та 8 внутрішньобанківських систем.

Коментувати

310 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up