В Об'єднаних силах тривають водні та наземні тренування підрозділів, - Наєв

В Об’єднаних силах тривають водні та наземні тренування підрозділів, – Наєв

На місці проведення операції Об’єднаних сил розпочато підготовку чергової групи фахівців з проведення підводних операцій та водолазів. Таке розпорядження надав командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв з метою протидії можливим диверсійним та терористичним загрозам на воді на сході України. 

Про це повідомляється на сторінці Міністерства оборони України у Facebook.

“В Об’єднаних силах постійно тривають тренування підрозділів. Особливо це стосується особового складу Сил Спеціальних Операцій, чиї бійці мають бути готові виконувати завдання на морі та під водою. Бойові плавці відточують майстерність з дайвінгу та проходять курс спеціальної підготовки для проведення дій на воді, в прибережній зоні та під водою”, – йдеться в повідомленні. 

Крім того, за розпорядженням командувача Об’єднаних сил проводяться заходи щодо підвищення бойової готовності та злагодженості підрозділів реактивної артилерії. А саме, послуг реактивної системи залпового вогню  “Ураган”.

Основним завданням реактивної системи є ураження живої сили, техніки противника та морських цілей.

Під час польових тренувань, батарея займала вогневі позиції, відпрацьовувала роботу по цілях та відходила з вогневих позицій.

Прес-служба Міністерства оборони України повідомляє, що екіпажі бойових машин із завданнями впоралися на відмінно та готові виконувати завдання за призначенням.

Syla.news

Коментувати

242 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up