У Львові презентували книгу-спогад про дитинство Андрія Кузьменка

У Львові презентували книгу-спогад про дитинство Андрія Кузьменка

У середу, 15 серпня, у Львові в Палаці мистецтв презентували книгу про дитинство Андрія Кузьменка до Дня його народження. Сім’я та друзі Кузьми відвідали презентацію та поділилися своїми спогадами про соліста гурту “Скрябін”. 

Про це йшлося на прес-конференції у Львівському палаці мистецтв, повідомляє кореспондент Syla.news.

Книгу-спомин про дитинство соліста гурту “Скрябін” написала його мама Ольга Кузьменко.

“Книга про найдорожчих людей – батьків, бабусю, діда та сина Андрія. Тут про його дитинство, мамину колискову, перші музичні вподобання, формування музичних смаків, а також про вплив музичних стилів світової музики на творчість “Скрябіна””, – зазначає авторка. 

Книга про родинний дім – так називають збірку спогадів рідні Кузьми.

“Колискова для Андрійка” була надрукована видавництвом “Видавництво Старого Лева” у Львові.

Під час презентації збірки спогадів рідні соліста гурту “Скрябін”ділилися своїми спогадами про Андрія.

“Він завжди випереджав свій час. Він ставився до нас завжди так, як маленький Андрійко”, – розповіла тітка Андрія Кузьменка Віра Максименко. 

Тато Андрія поділився власними спогадами про дитячі роки сина та період його творчої діяльності.

“Великий вплив на нього мала мама. Вона – жінка з музичною освітою, вчителювала в школі. Від першого дня народження і до останніх його днів вона була першим слухачем його творів, першим критиком і першою підтримкою. Для мене ж важливими були слова в його піснях, бо в музиці я не доганяв”, – поділився власними спогадами тато Кузьми.  

І додав, що Андрій завжди був самим собою. Він твердо стояв на ногах, любив людей та творив задля них.

“Все-таки наша дитина йшла правильним шляхом”, – зазначив Віктор Кузьменко.

Батьки “Скрябіна” розповіли, що хоч їм не дуже часто вдавалося бачити та спілкуватися із сином, проте вони ніколи не втрачали такої нагоди. Вони згадували, як інколи відвідували концерти Андрія вдома, на Івано-Франківщині.

Нагадаємо, що в травні 2015 року вийшла перша частина спогадів про дитинство Андрія Кузьменка в авторстві його мами Ольги Кузьменко.

Ще тоді  головний редактор львівського видавництва “Видавництво Старого Лева” Мар’яна Савка зазначала, що перша книга про дитинство Кузьми від його мами “Моя дорога птаха. Мамина книжка” – це “справді мамина книжка, мамині дуже теплі спогади про найдорожчого сина, мамою відібрані знимки. Вона дуже перегукується із його піснею “Старі фотографії””.

Ірина Пилипишина, Syla.news

Коментувати

352 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up