Ремонтні роботи по вулиці Личаківська - завершено. Вже завтра дорогою курсуватиме громадський транспорт

Ремонтні роботи по вулиці Личаківська – завершено. Вже завтра дорогою курсуватиме громадський транспорт

Сьогодні, 15 серпня, у Львові після капітального ремонту відкривають вулицю Личаківську. Вже завтра, 16 серпня, по ній курсуватиме громадський транспорт. Про це під час брифінгу під стінами міської ради повідомив заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак. 

Повідомляє кореспондент Syla.news.

На ремонт дороги витратили близько шести мільйонів євро. Найбільшу частину грошей витратили на підземні роботи та встановлення трамвайних колій – близько 60%.

Як зазначив заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства, повністю ремонт вулиці планувалось завершити на початку жовтня, проте “завдяки злагодженій та понаднормовій роботі усіх структур” , запустити рух по Личаківській вдалося раніше.

Зазначається, що ремонтні роботи по вулиці ще не завершені, але, за словами чиновників, це не завадить руху транспорту.

“Ті зауваження і пропозиції, які були від мешканців, ми врахували. Хоча були деякі спірні моменти, де проектант все-таки не зміг по-іншому зробити. Були побажання зробити більше парковок. Але Личаківська – це магістральна вулиця, її призначення – максимально розвантажити транспортний потік”, – прокоментував Сергій Бабак.  

Крім того, він додав, що під час ремонтних робіт по вулиці Личаківській були враховані й потреби для людей з інвалідністю.

У раді зазначили, що найскладнішим етапом ремонту дороги був страх натрапити на непередбачені грунти та гранітні глиби.

Наразі транспорт курсуватиме по вулиці за тимчасовою схемою. Вже у вересні в Україні почнуть діяти нові Державні будівельні норми щодо роботи світлофорів.

“Вже завтра запускають рух трамваїв, світлофори вже замовлені і зараз ми погоджуємо все це з поліцією. Орієнтовно, вулиця Личаківська повністю буде облаштована до вересня цього року. Зараз на вулиці немає ні світлофорів, ні пішохідних смужок, проте люди можуть спокійно переходити дорогу у призначеному місці, там, де є дорожні знаки. Ми не можемо зараз встановити світлофорів, бо це порушення правил дорожнього руху”, – прокоментував заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства. 

Нагадаємо, 25 березня 2017 року розпочався капітальний ремонт вул. Личаківської на ділянці від вулиці Мечникова до вулиці Пасічна.

Тут була проведена капітальна реконструкція дорожнього покриття, заміна трамвайної колії, контактної мережі та інженерних мереж, зокрема колектора.

Реконструкція вулиці проведена у три етапи – роботи на перехресті вулиці Личаківської з вулицею Мечникова, роботи на ділянці від вулиці Круп’ярської до вулиці Б. Котика та від вулиці Б. Котика до вулиці Пасічної.

У серпні 2017 року були повністю завершенні роботи на перехресті вулиці Личаківська-Мечникова. Тут замінено 30 метрів колектора, діаметром 1200 мм, який знаходився на глибині 7,5 метрів.

Ірина Пилипишина, Syla.news

Коментувати

289 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up