Порошенко закликав міністра у справах Єрусалима вжити заходів щодо вільного перетину кордону між двома державами

Порошенко закликав міністра у справах Єрусалима вжити заходів щодо вільного перетину кордону між двома державами

У вівторок, 14 серпня, президент України Петро Порошенко зустрівся з міністром з питань охорони навколишнього середовища, міністром у справах Єрусалима та спадщини держави Ізраїль Зєевом Елькіним. Співрозмовники обговорили інтенсивну торгівельно-економічну співпрацю між двома країнами та відзначили значні перспективи для її подальшого розвитку. У зв’язку з цим домовились про необхідність якнайскорішого підписання Угоди про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем.

Про це повідомляє прес-служба офіційного інтернет-представництва Президента України.

Так, під час зустрічі Президент України відзначив активізацію політичного діалогу з Ізраїлем та висловив сподівання на його подальше продовження.

Глава держави обговорив з Міністром, який є співголовою ізраїльської частини Спільної Українсько-Ізраїльської Комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва,  результати її нещодавнього засідання, яке відбулося у червні.

Крім того, співрозмовники обговорили інтенсивну торговельно-економічну співпрацю між двома країнами та відзначили значні перспективи для її подальшого розвитку. У зв’язку з цим домовились про необхідність якнайскорішого підписання Угоди про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем.

Також Порошенко відзначив занепокоєння з приводу фактів недопущення українських громадян на територію Ізраїлю, незважаючи на існування безвізового режиму поїздок для громадян обох держав. Він закликав ізраїльську сторону вжити всіх можливих заходів для поліпшення ситуації у цій сфері.

Syla.news

Коментувати

285 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up