Львів (НЕ)безпечний. Частина перша

Львів (НЕ)безпечний. Частина перша

Кілька тижнів тому до редакції Syla.News звернувся громадянин США українського походження Віталій Борзенко. Чоловік скаржився: рік тому його безпричинно побили охоронці нового на той час клубу «Малевич». На свавілля «бодігардів» ні керівник охорони закладу, ні директор клубу належним чином не відреагували. Ба більше – вони намагались переконати потерпілого, що він сам у всьому винен.

Зі слів Віталія, він разом з дружиною та друзями у перші дні роботи клубу відвідали заклад. Чоловік розповідає: все почалось з того, що під час танців він випадково корпусом наткнувся на одного із охоронців закладу, після чого, звісно, вибачився. Після цього вже за кілька хвилин підійшло п’ятеро охоронців, троє з них заламали Віталію руки та силою вивели його за межі клубу. Все закінчилось побиттям та зламаними ребрами.

Віталій Борзенко, збираючись у скорому часі залишити межі України, не звертався до правоохоронних органів. Однак своєю історією вирішив поділитись із громадськістю.

Syla.News публікує розповідь Віталія Борзенка та його дружини Світлани. Також ми спробували з’ясувати позицію дирекції клубу «Малевич». Останній – не виявив бажання розібратись в ситуації. Та попри це ми все ж залишаємо за ним можливість висловитись згодом. Адже понад усе прагнемо, аби наше місто було безпечним як для львів’ян, так і для туристів.

Зі слів Віталія Борзенка:

“Це було відкриття клубу. Певно, це був навіть другий день відкриття. Ми прийшли із великою компанією, у нас був замовлений столик, ми багато чого замовляли. Ми відпочивали, давали дуже добрі чайові офіціантам. Спочатку до нас дуже добре ставились. Ми танцювали і в танці я ненароком зачепив одного із охоронців. Після того я вибачився і охоронець ніби нормально до цього поставився. Ми далі продовжувати відпочивати, я сидів зі своєю дівчиною, обіймав її, а у той час до мене ззаду підбігають два чоловіка: один бере мене за одну руку, інший – за іншу і відтягують з дивану. Я не розумів, що відбувається. Моя дівчина намагалась встати до мене, але до неї підійшов ще якийсь чоловік. До мене підійшло вже 3 чоловіки. Мене затягнули у якийсь куток і там почали бити. Я бачив, як рука одного із чоловіків летіла мені прямо в ребра з шаленою силою. Мені стало важко дихати і я навіть не міг говорити. Я розумію, що мене далі продовжують бити. Їх троє. Один мені тримав спину, інші два залазили у кишені. А згодом той хлопець, що спершу мене зачепив біля входу, знову вдарив мене. Я мало не знепритомнів”. 

Потерпілий пояснює: особисті речі, які також без пояснень відібрали у нього, повернула тепер уже дружина Віталія –  Світлана, яка на власні очі бачила, що відбувалось. Саме тому її розповідь ми додаємо у відео. Більше того, варто зазначити, що згодом Віталій особисто розмовляв із дирекцією клубу, проте добитись пояснень щодо інциденту – не вдалося. Не вдалося цього також Світлані, яка наступного дня після побиття розмовляла з керівником охорони.

“Я зв’язувався з власником клубу, і він почав запрошувати мене до закладу. Це найсмішніше у цій справі. Я не звертався до правоохоронних органів, бо не хотів мати ще більші проблеми, адже розумів, що заклад нещодавно відчинився, тому ніхто б не брався за цю справу. Я думав, що сам до них підійду і ми поговоримо як чоловік з чоловіком, а не так як зі мною зробили. Я думав, що вони просто побачили, що я ще дуже молодий і витрачаю багато грошей у закладі. Просто подивились на мене «не тим оком» і, коли мене виводили, я ще погано розмовляв українською і говорив з ними російською. Вони ж називали мене москалем. Я переходив на американську, а вони взагалі не розуміли, що я їм намагаюсь донести”, – розповів потерпілий. 

Переглянути повну розповідь Віталія Борзенка та його дружини можна на відео:

Syla.News розпочинає низку публікацій на тему свавілля персоналу в закладах відпочинку Львова.  Вже незабаром ми розкажемо історію ще одного туриста, громадянина США, якого побила охорона одного з найбільших клубів Східної Європи – «Малевича».

Актуальність цієї теми пов’язана також із вбивством відвідувача ресторану “Старгород” у квітні 2018 року. Тоді охорона закладу до смерті побила 31-річного чоловіка.

Якщо ви стали жертвою чи свідком насилля зі сторони персоналу в закладах громадського відпочинку Львова, повідомте нам  – [email protected]

 

Фото – twitter @myLvivCity

Коментувати

719 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up