ІV Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтва Empire of arts продовжує набір учасників

ІV Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтва Empire of arts продовжує набір учасників

З 12 по 15 жовтня у Трускавці, що на Львівщині, відбудеться Міжнародний конкурс-фестиваль дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва Empire of arts. Учасники матимуть змогу отримати стартовий майданчик для розвитку свого творчого потенціалу, а також  подальшу підтримку та продюсування. Набір учасників – триває.

ІV Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтва Empire of arts продовжує набір учасників

Про це Syla.News повідомили організатори – громадська організація «Імперія мистецтв» та продюсерський центр BRAVA PRODUCTION.

“Учасники зможуть встановити дружні і творчі зв’язки між колективами та окремими виконавцями.  Також налаштувати міжнародні та міжнаціональні зв’язки. Ми продовжимо в подальшому підтримувати та продюсувати учасників, дипломантів та переможців конкурсу-фестивалю, залучати їх до концертних шоу-програм, конкурсів, фестивалів, телевізійних зйомок, участі у реаліті та талант-шоу, а також міжнародних і міжнаціональних культурних проектів та обмінів”, – розповіла директор фестивалю Борислава Білоцерківська.

В рамках ІV-го міжнародного  фестивалю конкурсанти демонструватимуть свою майстерність у вокалі,  хореографії, інструментальному, театральному та цирковому мистецтві, мажоретці, моделюванні одягу тощо.

У кожній номінації – близько 30 учасників. Загалом організатори планують залучити близько 1000 учасників з України та з-за кордону віком від 3 до 95 років.

У програму входить церемонія офіційного відкриття, проведення конкурсу-фестивалю у декількох номінаціях, флеш-моб, програма відпочинку, майстер-клас з вокалу та акторської майстерності, концертна програма за участі зіркового журі, церемонія нагородження учасників та святковий гала-концерт.

Нагадаємо, виступи конкурсантів оцінюватиме професійне журі з України, Італії та Венесуели, до складу якого входять діячі у галузі культури та мистецтв, зірки шоу-бізнесу, керівники та продюсери музичних студій і колективів, директори міжнародних проектів та фестивалів, а ще актори, режисери, поети, композитори, музичні критики, дизайнери одягу та стилісти.

Серед них – Амадор Лопес, Альфонсо Олівер, Рулада, Тарас Шіт, Борислава Білоцерківська, Олег Серафин, Олег Лисій.

Наталія Козак, Syla.news

Коментувати

339 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up