Громадські активісти Львова долучилися до акції #FreeSentsov та надіслали відео-лист підтримки українському політв'язню

Громадські активісти Львова долучилися до акції #FreeSentsov та надіслали відео-лист підтримки українському політв’язню

Представники трьох львівських організацій зняли ролик на підтримку українського політв’язня Олега Сенцова. Так вони долучилися до всесвітньої акції #FreeSentsov. У відеозверненні активісти дякують українському політв’язню за його відвагу та геройство.

Про це повідомляє координатор проекту Роман Шостак на своїй сторінці у Facebook.

Роман запевняє, що ідея зйомки відео була спонтанною. Громадські організації, які взяли участь у зйомці, все робили власними силами, без сторонньої допомоги.

“Основною метою було підтримати Сенцова, розказати про його історію. Цей ролик присвячений не лише Олегу Сенцову, а й всім іншим українським політв’язням. Проте Сенцов вже став символом, обличчям українських в’язнів”, – прокоментував Роман Шостак. 

Зі слів координатора, на зйомку відео організатори витратили три години. Натомість монтаж відео зайняв близько тижня часу.

“Ми були дуже прияємно вражені, що знайомі організації, партнери швидко почали вносити свої ідеї, як показати проблему на відео, швидко знайшли режисера. Тобто ідея хороша, всі загорілись нею. Тому не було жодних проблем. Нам вдалося швидко знайти приміщення, аудіо-, відеоапаратуру та професіоналів, які могли б нам допомогти зі зйомкою. Проект не комерційний. Все знято власними силами без додаткових внесків”, – повідомляють організатори. 

Участь в ролику взяли активісти «ФРІ+», МО «Молоді Лідери України» та Львівського обласного молодіжного центру.

“Зараз ми в рамках трьох організацій починаємо від сьогодні поширювати відео власними силами та за допомогою партнерських організацій, щоб якнайбільше людей дізналися про нашу ідею, про Сенцова, про його подвиг, про те, що зараз відбувається. Ми проводимо багато схожих проектів, але на честь Сенцова – вперше. Ми написали йому лист, емоційно-чуттєвий, щоб передати свою підтримку у формі відео. Ми плануємо і далі проводити такі заходи чи займатися новими проектами на підтримку Олега Сенцова”, – зазначають організатори. 

У відеозверненні активісти дякують українському політв’язню за його відвагу та геройство.

“Шкода, що у ХХІ столітті людина не цінується як особистість. Що людина – атрибут великої гри, і її життя ніхто не цінує. Людина – пішак у політичних іграх. Ці змагання довготривалі виснажливі, приносять жертви, які не варті цього”, – говорять активісти на відео.

Нагадаємо, 16 травня, український політв’язень Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування. Таким чином він вимагає відпустити всіх українців, утримуваних у Росії та анексованому Криму.

Олег Сенцов – український кінорежисер, сценарист і письменник, активіст Автомайдану. Після анексії Криму, затриманий ФСБ Росії за підозрою в терористичні діяльності, засуджений російським судом до 20 років на підставі сфальсифікованих звинувачень.

Ірина Пилипишина, Syla.news

Коментувати

246 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up