Гройсман: ВВП України зростає вже десятий квартал поспіль

Гройсман: ВВП України зростає вже десятий квартал поспіль

За даними Державної служби статистики України, економіка України – зростає. Ріст реального ВВП у другому кварталі поточного року склало 3,6% порівняно з другим кварталом 2017 року.

Про це повідомляє Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у Facebook.

“Економіка України зростає десятий квартал поспіль. Ми вже перевищуємо прогнозні показники. Вкотре наголошую: можемо зростати швидше і наш Уряд робить все для цього”, – йдеться у повідомленні. 

Як повідомляє Урядовий портал, одним з факторів зростання стало зростання товарного експорту. За перше півріччя зростання цього показника становило 12,7% порівняно з аналогічним показником минулого року. В абсолютних цифрах обсяг товарного експорту перевищив 23,2 млрд дол. Експорт послуг з України зріс на 5,7% – до 5,38 млрд дол і перевищив імпорт. Позитивне сальдо торгівлі послугами за перше півріччя склало 2,8 млрд дол.

Євросоюз залишається ключовим для України зовнішнім ринком. Обсяг експорту товарів та послуг до ЄС за підсумками першого півріччя перевищив 11,1 млрд дол.

Та попри ріст ВВП, українська гривня продовжує знецінюватись. Раніше економіст Андрій Новак заявив, що хоча два з половиною роки у нас немає економічно-фінансових причин для девальвації гривні, але вона відбувається.

Syla.news

Коментувати

366 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up