Трамп заборонив використовувати китайські смартфони в Білому домі

Трамп заборонив використовувати китайські смартфони в Білому домі

Президент США Дональд Трамп підписав указ, який забороняє використання смартфонів китайських брендів Huawei та ZTE в Білому домі й інших урядових установах.

Про це повідомляє “Новое время” з посиланням на PhoneArena.

В повідомленні йдеться, що чиновники побоюються використання апаратного забезпечення від китайських компаній, тому що це може бути загрозою безпеці. Законопроект про обмеження їхньої присутності в державних установах очікувався протягом декількох місяців і  був підписаний президентом Трампом 14 серпня. Відтепер починається дворічний період, протягом якого необхідно внести необхідні зміни відповідно до нових правил.

Законопроект вплине не тільки на Huawei і ZTE, але і на низку інших китайських виробників в сфері зв’язку, а також буде застосовуватися до підрядників та інших зовнішніх організацій, що працюють з урядом.

Це означає, що комерційний ефект для компаній буде значним, враховуючи, що в будь-який момент в уряді США працюють тисячі підрядників. Журналісти відзначають, що Huawei є одним з найбільших виробників мережевого устаткування для підприємств. Він поставляє велику кількість маршрутизаторів, комутаторів та інших важливих мережевих пристроїв, на які також розповсюджується заборона.

Крім двох великих компаній, під удар потрапили Hytera Communications Corporation, Hangzhou Hikvision Digital Technology і Dahua Technology. Дозвіл на подальше використання пристроїв цих компаній може надаватись лише в індивідуальному порядку.

Компанія Huawei не згодна з заходами, спрямованими проти них та їхніх конкурентів, і стверджує, що уряд США не надав доказів неправомірної поведінки компанії, що виправдовувало б заборону. Наразі не відомо, чи буде Huawei та інші компанії оскаржувати закон.

Syla.news

Коментувати

398 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up