Канадський уряд фінансуватиме молокопереробний завод на Львівщині

Канадський уряд фінансуватиме молокопереробний завод на Львівщині

У Буському районі стартували роботи над кооперативним молокозаводом в Красному. Проект фінансуватиметься канадськими молочними кооперативами.

Канадський уряд надаватиме всебічну допомогу українським кооператорам на всіх етапах зведення заводу, який планують реалізувати впродовж 18 місяців після затвердження.

У травні цього року посол Канади в Україні Роман Ващук перебуваючи у смт Красне, спільно з учасниками Молочного форуму започаткував старт роботи над побудовою кооперативного молокопереробного заводу.

Виробництво в першу чергу буде спрямоване на забезпечення потреб місцевого населення.

“За проектом планується забезпечувати в першу чергу потреби територій, які здаватимуть молоко: Івано-Франківщина, Рівененщина та  Львівщина, а вже потім – потреби інших областей України.  Наразі його не планують експортувати”, – повідомив керівник апарату Бузької адміністрації Євген Кичурчак.

Він також додав, що власниками заводу, фактично, можна вважати членів кооперативів. Саме вони та сімейні ферми, що забезпечують дотримання всіх вимог європейських стандартів виробництва постачатимуть молоко. Відомо, що на перших етапах на ньому зможе працювати до п’ятдесяти людей.

«Виробництво якісного та безпечного продукту, захист інтересів виробників молока-членів кооперативів, створення нових робочих місць – це місія нового переробного підприємства, яке у скорому часі постане на території Буського району», – пояснює Кичурчак. 

Проект уже підтримали представники обласної та районної влади та виконавці проекту «Розвиток молочного бізнесу в Україні».

Наталія Козак, Syla.news

Коментувати

349 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up