Електромобілі є набагато складнішою проблемою, ніж ми можемо подумати, - Йошихіро Сава

Електромобілі є набагато складнішою проблемою, ніж ми можемо подумати, – Йошихіро Сава

Генеральний директор Lexus заявив, що компанія не вийде на ринок електрокарів доки не стануть чітко зрозумілими їх вигоди для клієнтів та екологічні переваги. 

Про це повідомляє Jalopnik.

На думку Йошихіро Сави, автовиробники не можуть покладатися виключно на електричні силові агрегати та що вплив електрокарів на навколишнє середовище вимагає обережності.

“Наша філософія полягає в забезпеченні свободи пересування, тому нам потрібно розвивати технології на всіх фронтах. Ми розуміємо, що електрика необхідна, але ми також можемо бачити, що електрокар не влаштовує всіх. Наприклад, ви не можете дати електромотор Land Cruiser, адже є люди у віддалених куточках світу, життя яких залежить від цього автомобіля”, – вважає Йошихіро Сава.

За його словами, японська компанія не вийде на ринок електрокарів доти, доки не стануть гранично зрозумілі вигоди їх клієнтам і екологічні переваги.

“Електромобілі зараз занадто довго заряджаються та потребують батарей, виробництво яких сильно впливає на навколишнє середовище, крім того, акумулятори з часом втрачають свої властивості. І потім, коли необхідно замінити батареї, ми повинні будемо мати чіткі плани з приводу того, як їх переробляти або використовувати повторно. Це – комплексна проблема: набагато більше комплексна, ніж передбачає нинішня риторика”, – підкреслив Йошихіро Сава.

Наразі Lexus розглядає електрифіковані мотори для майбутніх моделей, однак поки йдеться лише про гібриди, а не про електрокари.

Syla.news

Коментувати

291 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up