Екологи": "Укрспирт" забруднює місцеву річку на Золочівщині

Екологи”: “Укрспирт” забруднює місцеву річку на Золочівщині

Державна екологічна інспекція у Львівській області впродовж липня отримувала численні звернення мешканців Золочівського району щодо погіршення природних якісних характеристик води у річці Золочівка.

Повідомляє прес-служба Державної екологічної інспекції у Львівській області.
За результатами контрольних заходів та лабораторних досліджень води та грунтів екологи встановили причетність до даних забруднень державного підприємства спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «Укрспирт» Струтинське МПД, внаслідок чого було проведено позапланову перевірку підприємства.
В межах перевірки держінспекторами зафіксували неналежне утримання трубопроводу для транспортування відходів виробництва до полів фільтрації. В результаті перевірки підприємству видано припис щодо усунення проривів трубопроводу та вжиття заходів щодо подальшого недопущенню негативного впливу на навколишнє природне середовище, зокрема, зобов’язано ліквідувати забруднення земель.

Керівників підприємства притягнуто до адміністративної відповідальності за  ст.ст. 52 та 60 КУпАП із накладенням штрафних санкцій на суму 986 гривень. Крім цього, за результатами лабораторних досліджень відібраних зразків грунту та отримання відомостей Відділу Держземагентства у Золочівському районі щодо нормативно-грошової оцінки забруднених земель буде нараховано збитки відповідно до методики.

Коментувати

323 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up