Wiz-Art вибачився за показ фільму з російським актором із "чорного списку" Мінкульту

Wiz-Art вибачився за показ фільму з російським актором із “чорного списку” Мінкульту

Організатори львівського кінофестивалю Wiz-Art вибачились за показ російського короткометражного фільму «Карусель», в якому одну з ролей зіграв Олександр Баширов. Йдеться про 7-секундну сцену. 

Wiz-Art вибачився за показ фільму з російським актором із "чорного списку" МінкультуЯк відомо, російський актор Олександр Баширов внесений Міністерством культури у «чорний список» як особа, що у 2014 році відзначився своїми візитами на окупований Донбас.

 

 

“Wiz-Art протягом 11 років зробив чимало зусиль, щоб українське кіносередовище та Україна розвивалась. Ми говоримо про важливі суспільно-політичні явища, проблеми, які стосуються України в тому числі, і не хочемо, щоб фестиваль став причиною розгортання будь-якої ворожнечі, сепаратистських настроїв чи демонстрував неповагу”, – повідомляють організатори кінофестивалю на офіційний сторінці у Facebook.

Команда кінофестивалю пояснює: упродовж кількох місяців підготовки вони переглянули значну кількість стрічок. Цьогоріч – 1458 заявок з усього світу. Тому те, що до показу допустили фільм з артистом із “чорного списку”, вважають “людським фактором”. 

“У фільмі Баширов грає епізодичну роль негативного персонажа і з’являється на 7 секунд. Сам фільм “Карусель” Руслана Братова є дебютним фільмом режисера і, на нашу думку, є гострою сатирою на події в Росії, карусель безглуздя в якій застрягла людина і яка не може зупинитись”, – пояснює команда кінофестивалю.

Організатори додають, що в подальшому кожен російський фільм, який має шанс потрапити у програму, буде ретельно перевірятись.

ОФІЦІЙНА ЗАЯВА КІНОФЕСТИВАЛЮ WIZ-ART З ПРИВОДУ ПОКАЗУ ФІЛЬМУ ЗА УЧАСТІ РОСІЙСЬКОГО АКТОРА ОЛЕКСАНДРА БАШИРОВА…

Опубліковано WIZ-ART Понеділок, 13 серпня 2018 р.

 

 

Коментувати

328 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up