Оператори колл-центру 102 у цьому році врятували 90 дітей

Оператори колл-центру 102 у цьому році врятували 90 дітей

«Не клади, будь ласка, слухавку, я буду з тобою, поки ти не опинишся в безпеці», – закликають  дівчата-оператори колл-центру поліції, коли життя дитини опинилось під загрозою. Телефонний контакт з поліцейськими дає змогу вивести дитину із зони небезпеки. Всього по допомогу до поліцейських від початку року звернулися 2273 неповнолітніх.

Повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

Діти телефонували до Єдиного аналітичного сервісного центру поліції в двох випадках: коли потрапляли в біду самі або хотіли захистити своїх рідних або друзів. Майже кожен другий виклик надійшов від дітей до 14 років.

Поліцейські реагують на всі дзвінки без виключення. Найчастіше підлітки зверталися до поліції через заподіяння тілесних ушкоджень, насильство у сім’ї, конфлікти, а також за порадою.

“Коли в Маріуполі п’яна матір почала жорстоко бити 14-річну доньку, дівчинці було нікуди бігти і в пошуках порятунку вона набрала номер 102. У ті хвилини, поки наряд поліції їхав на місце, операторка по телефону тримала постійний зв’язок зі школяркою, заспокоювала дитину та координувала її дії, щоб не сталося біди. Дівчину, яка, як виявилося, не вперше стає жертвою домашнього насильства з боку матері, врятовано, а жінку взято на профілактичний облік”, – йдеться у повідомленні.

В Костянтинівці дзвінок до поліції запобіг розправі підлітків над 15-річною однокласницею:

“Розуміючи, що вони в прямому «ефірі» лінії 102, бешкетники відступили, і дівчину вдалося відвести у безпечне місце”.

На початку року дівчина-оператор врятувала життя 17-річного хлопця, який мало не стрибнув з висотки. Саме розмова з фахівцем, якому він зателефонував в останню мить, допомогла юнаку відмовитися від непоправного кроку.

Всього від початку року працівники колл-центру зберегли життя та здоров’я 90 дітей, утримуючи їх на лінії.

Для безпеки дітей поліцейські запровадили також мобільний додаток «Поліція 102». Він простий у користуванні та дозволяє швидко викликати поліцію та повідомити батьків про небезпечну ситуацію одним натисканням кнопки. Завантажити мобільний додаток можна в App Store і Google Play.

Коментувати

358 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up