МОН: вперше держзамовлення в магістратуру на правничі спеціальності "йшло за студентом"

МОН: вперше держзамовлення в магістратуру на правничі спеціальності “йшло за студентом”

Сьогодні, 13 серпня, понад 2 тис вступників у магістратуру «Права» та «Міжнародного права» отримали рекомендації до зарахування на бюджет, розподілені за широким конкурсом. Вперше місця в магістратуру правничих спеціальностей були надані не в конкретні виші, а “пішли” за кращими вступниками в обрані ними університети.

Про це повідомила прес-служба Міністерства освіти.

Зокрема, рекомендації отримали 1 тис 979 вступників у магістратуру «Права» та 69 – «Міжнародного права». Їхні списки будуть оприлюднені приймальними комісіями ВНЗів, а також відповідну інформацію вже можна переглянути на сайті, заповнивши в формі запиту потрібні дані.

Рекомендовані до зарахування вступники мають виконати вимоги для зарахування та подати документи в університет до 18 години 18 серпня, а саме зарахування відбуватиметься до 18 години 20 серпня.

Переведення на вакантні бюджетні місця проходитиме до 28 серпня.

Вступники складали єдиний вступний іспит з іноземної мови – англійської, німецької, французької або іспанської мови, а також єдине фахове вступне випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей.

Загалом на ЗНО для майбутнього вступу в магістратуру «Права» та «Міжнародного права» зареєструвалися понад 18 тис. осіб. Під час основної сесії участь у тестуванні взяли 15,8 тисяч осіб, з яких близько 80 % успішно пройшли вступне випробування.

Також під час додаткової сесії тестування проходили 11 учасників, з яких 9 – успішно пройшли.

Результати тестування були розміщені в електронних кабінетах учасників на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. З 12 до 26 липня вступники мали подати заяви до обраних вишів.

Syla.news

Коментувати

264 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up