Сенцов у колонії, його нікуди не вивозили

Сенцов у колонії, його нікуди не вивозили

Управління Федеральної служби виконання покарань РФ по Ямало-Ненецькому автономному округу спростовує інформацію про те, що український політв’язень, режисер Олег Сенцов залишив колонію в Лабитнангі.

“Інформація про те, що засуджений Сенцов О. Г. нібито покинув виправну колонію, не відповідає дійсності”, – повідомили в ТАСС з посиланням на ФСВП.

Раніше в ніч на неділю російська журналістка Вікторія Івлєва, посилаючись на свої джерела, повідомила, що нібито літак з Сенцовим вилетів з Салехарда і можливо прибуде до Києва.

Сестра політв’язня Наталія Каплан не змогла ні підтвердити, ні спростувати цю інформацію.

Пізніше Івлєва написала, що, скоріш за все, над нею посміялися і повідомили недостовірну інформацію.

У Федеральній службі виконання покарань РФ також заявили, що на добу на медичне забезпечення Сенцова, який оголосив голодування, витрачається 1100 рублів.

Відзначається, що з моменту оголошення голодування Сенцову надали 202 медичні послуги на загальну суму понад 45 тисяч рублів.

“На медикаментозне забезпечення даного пацієнта з федерального бюджету в зазначений період витрачено більше 95 тисяч рублів. Таким чином, на медичне забезпечення Олега Сенцова витрачається 1100 рублів на добу”, — йдеться в заяві.

У ФСВП заявили також, що лікарі провели п’ять консиліумів і “не виявили ні загрози життю пацієнта, ні погіршення стану його здоров’я”.

Раніше адвокат Сенцова Дмитро Дінзе заявив, що з 88 днів голодування політв’язень почав приймати медичну суміш, яка підтримує вміст поживних речовин в організмі, лише три тижні тому.

Незаконно засуджений в РФ Олег Сенцов голодує вже 91-й день.

За словами адвоката Сенцова, третя криза на тлі голодування почалася в ув’язненого у липні. За словами Дінзе, пульс у Сенцова сповільнився до близько 40 ударів на хвилину, але на лікарню він не погоджується.

Syla.news 

Коментувати

389 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up