"Кінець - близький". Сестра Олега Сенцова про лист від брата

“Кінець – близький”. Сестра Олега Сенцова про лист від брата

Український режисер Олег Сенцов, якого в Росії визнали винним у створенні терористичної організації й засудили до 20 років колонії суворого режиму, а в Україні вважають політв’язнем, голодує вже 90 днів.  Як повідомляє на своїй сторінці у facebook його двоюрідна сестра Наталія Каплан, він майже не встає з ліжка.

Вона розповіла, що брат запитує, чи цікавиться хтось ще його голодуванням. Оскільки сам режисер перебуває “у повному інформаційному вакуумі”. Також Каплан нагадала, що Європейський суд із прав людини вимагає переведення голодуючого ув’язненого до цивільної лікарні.

“Олег відмовився. Каже, що він просто не переживе етап, а в цивільній лікарні в Лабитнангі, куди він уже потрапляв у реанімацію, над ним знущаються ще більше, ніж в тюремній”, – повідомила вона.

За її словами, “все не просто погано, все катастрофічно погано”.

“Олег мені через адвоката передав лист, він майже не встає. Написав, що кінець близький, і він це не про звільнення”, – пише Наталія Каплан.

Все не просто плохо, все катастрофически плохо. Олег мне через адвоката передал письмо, он почти не встает. Написал, что…

Опубліковано Натал'єю Каплан Середа, 8 серпня 2018 р.

Нагадаємо, Олег Сенцов оголосив голодування 16 травня. Режисер вимагає звільнення всіх українських політв’язнів з російських тюрем.

Коментувати

377 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up