Ситник: На суддів чинять величезний тиск через розгляд справи підприємства Коломойського

Ситник: На суддів чинять величезний тиск через розгляд справи підприємства Коломойського

 За перше півріччя цього року винесено 23 рішення за позовами Національного антикорупційного бюро України на суму 1,5 млрд гривень.  Про це голова антикорупційного бюро Артем Ситник розповів 10 серпня під час свого звіту про роботу у 2018.

“За останнє півріччя винесено 23 рішення за позовами НАБУ на суму близько 1,5 мільярда гривень. Це створює можливості для того, щоб в подальшому ці кошти повертати державі”, – запевнив Ситник.

За словами Артема Ситника, на сьогоднішній день загальна сума позовів Національного антикорупційного бюро складає майже 6 мільярдів гривень.

“Тут хотів би окремо зазначити принципову позицію окремих суддів, які виносили ці рішення. Один із таких позовів стосується відомого підприємства “Укрнафта”. Сума позову там перевищує один мільярд гривень. Судді, які розглядали цю справу, зіштовхнулись із надзвичайним тиском. Ви знаєте, хто бенефіціар цього підприємства (Ігор Коломойський – ред.)”, – заявив Артем Ситник.

І додав, що по цьому підприємству відкрите кримінальне провадження, у якому антикорупційне бюро, за словами Ситника, активно рухається до завершення.

“Детективи активно ініціюють подачу позовів. І ми бачили тиск на суддів господарського суду, що розглядав позови. Цей тиск не пройшов. Рішення було на користь держави, і зараз воно набуває чинності. Сподіваюсь, що у Верховному суді жодних проблем не буде. Але тиск є, тому необхідно віддати належне тим суддям, які працюють в таких умовах, але виносять законні рішення”, – наголосив він.

Окрім цього, голова НАБУ підкреслив, що сьогодні, як і раніше, найпоширенішими підозрами, складеними детективами НАБУ – а це близько 60% – є розкрадання державних коштів.

Нагадаємо, у Національному антикорупційному бюро звільнили двох детективів за порушення присяги.

Ірина Пилипишин, Syla.news

Коментувати

346 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up