Стало відомо, коли Національне агенство з питань запобігання корупції впровадить систему контролю декларацій

Стало відомо, коли Національне агенство з питань запобігання корупції впровадить систему контролю декларацій

Національне агенство з питань запобігання корупції продовжує впроваджувати систему логічного та арифметичного контролю декларацій, який проводитиметься автоматично.

Про це повідомляє прес-служба Урядового порталу. 

Таким чином, визначене Програмою розвитку ООН в Україні за результатами тендерних процедур підприємство, у співпраці з фахівцями Національного агентства, розпочало роботу з доопрацювання програмного забезпечення системи логічного та арифметичного контролю декларацій у частині взаємодії з іншими реєстрами.

Національне агентство здійснило заходи для організації побудови комплексної системи захисту інформації доопрацьованого програмного забезпечення та уклало відповідний договір.

“Систему передбачається розгорнути у Національному агентстві на власному серверному обладнанні. Для забезпечення функціонування Системи та здійснення автоматизованого обміну інформацією з іншими державними реєстрами та інформаційними базами даних Національне агентство проводить роботу з укладанням відповідних порядків та протоколів з іншими державними органами – держателями реєстрів та інформаційних баз даних”, – йдеться у відповіді НАЗК на інформаційний запит від Syla.news. 

Також національне агентство повідомило, що завершення робіт по доопрацюванню системи очікується восени 2018 року.

Наразі укладено протоколи автоматизованого обміну інформацією з Пенсійним фондом, Укртрансбезпекою та Нацкомісією з цінних паперів та фондового ринку.

Крім того, здійснюється погодження відповідних протоколів з Міністерством юстиції, Міністерством внутрішніх справ, Державною фіскальною службою, Держгеокадастром та Держприкордонслужбою.

Контроль декларації містить дві складові: контроль відповідності відомостей декларації та контроль відповідності відомостей декларації відомостям баз даних.

Логічний та арифметичний контроль декларацій відбуватиметься автоматично за допомогою засобів програмного забезпечення інформаційно-телекомунікаційної системи “Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування”.

Ірина Пилипишина, Syla.news

 

 

Коментувати

366 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up