Ryanair скасувала 400 рейсів через страйк робітників

Ryanair скасувала 400 рейсів через страйк робітників

У п’ятницю, 10 серпня в Німеччині пілоти авіакомпанії Ryanair почали наймасштабніший страйк в історії ірландського лоукостера. У зв’язку зі страйком керівництво авіаперевізника анулювало близько 400 рейсів.

Про це повідомляє DW.

За словами представника німецької профспілки пілотів Cockpit, страйк почався в 4.01 за Києвом. Повідомлялося, що він триватиме наступні 24 години.

У зв’язку зі страйком, що проходить в Німеччині, Бельгії, Швеції, Ірландії та Нідерландах, керівництво авіаперевізника змушене було анулювати близько 400 рейсів, тобто кожний шостий рейс в Європі.

При цьому найбільше рейсів – 250 – скасували у Німеччині. Анульовано практично всі рейси, які повинні були стартувати з німецьких аеропортів вранці 10 серпня. Лише вдень з Німеччини знову почнуть вилітати літаки Ryanair, мова йде про зворотні рейси в інші країни, не охоплені протестом пілотів.

Працівники вимагають укладення тарифного договору.

Загалом від страйку постраждають близько 55 тисяч пасажирів, з них – понад 42 тисяч в Німеччині. Їм запропоновано перенести політ на інший день або отримати гроші за квиток. Виплату інших компенсацій пасажирам керівництво Ryanair відхиляє.

Об’єднання Cockpit з січня 2018 року веде переговори з керівництвом ірландської авіакомпанії, домагаючись укладення першої тарифної угоди з Ryanair і підвищення заробітних плат. Орієнтиром для переговорів називаються тарифні умови туроператора Tui, який, як і Ryanair, використовує літаки Boeing 737. Зважаючи на відсутність прогресу на переговорах 96% опитаних членів Cockpit висловилися за подальшу боротьбу шляхом страйку.

Syla.news

Коментувати

331 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up