Розслідування націоналізації "Приватбанку" - надскладна справа для НАБУ, - Ситник

Розслідування націоналізації “Приватбанку” – надскладна справа для НАБУ, – Ситник

У п’ятницю, 10 серпня, під час звіту про роботу Національного антикорупційного бюро у першому півріччі 2018 року очільник відомства Артем Ситник розповів про деталі розслідування у справі націоналізації “Приватбанку”.

 

Зокрема, головний антикорупціонер заявив, що розслідування щодо націоналізації “Приватбанку” – справа найвищої складності для НАБУ.

“Ми досліджуємо кредити та як одне заставне майно змінювалось на інше, які фактично існують в повітрі. І кожне підприємство зі 193 старих постачальників “Приватбанку” зараз відпрацьовується НАБУ. По кожному майну збирається матеріал і призначається експертиза. Крім того, окремим напрямком є міжнародна робота. Тому не можна сказати, що по цій справі НАБУ нічого не робить”, – прокоментував Артем Ситник. 

Окремою проблемою, за його словами, є проведення аудиту незалежною міжнародною кампанією після націоналізації банку. Так, аудитори мали доступ до всієї інформації щодо фінансової звітності банку, в тому числі й до кіпрського філіалу.

“Цей аудит має важливе значення для справи. Сьогодні мені стало відомо, що він вже готовий разом із додатками. Проте до антикорупційного бюро аудит ще не надійшов”, – зазначив Ситник.  

Нагадаємо, у грудні 2016 року “Приватбанк” перейшов у державну власність.

Після цього Генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив, що Генпрокуратура, Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура розслідують кілька справ, пов’язаних з банком.

У свою чергу колишній власник “Приватбанку” Ігор Коломойський подав до суду ряд позовів, направлених проти Кабміну, Нацбанку та самого “Приватбанку”.

Ірина Пилипишина, Syla.news

 

 

 

 

Коментувати

432 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up