Порошенко узаконив діяльність сімейних фермерських господарств

Порошенко узаконив діяльність сімейних фермерських господарств

Президент Петро Порошенко підписав Закон щодо стимулювання діяльності сімейних фермерських господарств. 

Про це повідомляє прес-служба інтернет-представництва Президента.

Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання cтворення та діяльності сімейних фермерських господарств» дозволить сільським господарям легально продавати свою продукцію і отримувати соціальний захист та право на пенсію.

Документом вносяться зміни до Податкового кодексу України та законів України «Про фермерське господарство», «Про державну підтримку сільського господарства України», «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань».

Зміни передбачають встановлення єдиного податку для підприємців, які організували фермерське господарство, за умови відповідності певних критеріїв та визначення особливостей їх державної реєстрації/анулювання реєстрації, податкового обліку і звітності, сплати єдиного податку тощо.

Також законом встановлено державну допомогу по сплаті єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування – від 10% до 90% мінімального страхового внеску для кожного із членів фермерського господарства. Допомога надаватиметься протягом 10 років за рахунок коштів Державного бюджету України.

Документом передбачено уточнення положень щодо створення та діяльності сімейного фермерського господарства без набуття статусу юридичної особи.

Реалізація Закону дозволить започаткувати сімейні фермерські господарств та детінізує підприємницьку діяльность в аграрній сфері. Це позитивно вплине на зростання надходжень до місцевих бюджетів від сплати податків і створення нових робочих місць на селі.

Syla.news

Коментувати

291 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up