Львівський журналіст скаржиться на бездіяльність поліції через погрози на його адресу

Львівський журналіст скаржиться на бездіяльність поліції через погрози на його адресу

Наприкінці червня головний редактор інтернет-видання Leopolis.News Андрій Болкун почав отримувати погрози на свою адресу та звернувся з відповідною заявою в поліцію. Однак правоохоронці досі не відреагували. Досудове розслідування за цією заявою – не розпочате.

Про це Андрій Болкун заявив у п’ятницю, 10 серпня,  під час прес-конференції. Повідомляє кореспондент Syla.News.

За словами журналіста, погрози містили його фото, що були перевернуті та оброблені у спеціальній програмі, що робить їх “кривавими”. Надходили з 28 червня по 1 липня через його акаунт у Facebook від різних користувачів. В повідомленні також були дописи «Ми не забули. Ми до тебе доберемось», «Це буде не просто фото».

Львівський журналіст скаржиться на бездіяльність поліції через погрози на його адресу

13 липня він звернувся до Головного управління національної поліції у Львівській області з відповідною заявою про погрози. Однак, за його словами, у поліції назвали його справу «побутовою дрібницею».

“Я сподівався, що поліція принаймні подзвонить і поцікавиться чи я ще живий, чи не треба мене розшукувати. Минув тиждень, я прийшов в поліцію і запитав про реакцію на мою заяву. Однак мені відповіли, що це якась дурня, і її віддали дільничому. Побутова дрібничка”, – розповів Андрій Болкун. 


Після відповіді поліції, редактор Leopolis.news стверджує, що направив 20 липня скаргу на бездіяльність слідчого щодо відкриття кримінального провадження. І 23 липня слідчий суддя ухвалив рішення, що зобов’язує внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Львівський журналіст скаржиться на бездіяльність поліції через погрози на його адресу

 

“Однак Галицьке управління національної поліції у Львівській області попри ухвалу суду не вжило необхідних заходів для внесення відомостей в реєстр розслідувань, тому дев’ятого липня я вчергове звернувся до нього з проханням виконати ухвалу”, – пояснює Андрій Болкун.

Наразі відповіді від Нацполіції не надійшло.

Сам Андрій Болкун пов’язує погрози із низкою публікацій, оприлюднених у Leopolis.news, що стосувались зловживань працівників суспільного телебачення, а також багатомільйонні виплати підлеглим Зураба Аласанії.

Наталія Козак, Syla.news

 

 

Коментувати

774 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up