Львівський журналіст скаржиться на бездіяльність поліції через погрози на його адресу

Наприкінці червня головний редактор інтернет-видання Leopolis.News Андрій Болкун почав отримувати погрози на свою адресу та звернувся з відповідною заявою в поліцію. Однак правоохоронці досі не відреагували. Досудове розслідування за цією заявою – не розпочате.

Про це Андрій Болкун заявив у п’ятницю, 10 серпня,  під час прес-конференції. Повідомляє кореспондент Syla.News.

За словами журналіста, погрози містили його фото, що були перевернуті та оброблені у спеціальній програмі, що робить їх “кривавими”. Надходили з 28 червня по 1 липня через його акаунт у Facebook від різних користувачів. В повідомленні також були дописи «Ми не забули. Ми до тебе доберемось», «Це буде не просто фото».

13 липня він звернувся до Головного управління національної поліції у Львівській області з відповідною заявою про погрози. Однак, за його словами, у поліції назвали його справу «побутовою дрібницею».

“Я сподівався, що поліція принаймні подзвонить і поцікавиться чи я ще живий, чи не треба мене розшукувати. Минув тиждень, я прийшов в поліцію і запитав про реакцію на мою заяву. Однак мені відповіли, що це якась дурня, і її віддали дільничому. Побутова дрібничка”, – розповів Андрій Болкун. 


Після відповіді поліції, редактор Leopolis.news стверджує, що направив 20 липня скаргу на бездіяльність слідчого щодо відкриття кримінального провадження. І 23 липня слідчий суддя ухвалив рішення, що зобов’язує внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

 

“Однак Галицьке управління національної поліції у Львівській області попри ухвалу суду не вжило необхідних заходів для внесення відомостей в реєстр розслідувань, тому дев’ятого липня я вчергове звернувся до нього з проханням виконати ухвалу”, – пояснює Андрій Болкун.

Наразі відповіді від Нацполіції не надійшло.

Сам Андрій Болкун пов’язує погрози із низкою публікацій, оприлюднених у Leopolis.news, що стосувались зловживань працівників суспільного телебачення, а також багатомільйонні виплати підлеглим Зураба Аласанії.

Наталія Козак, Syla.news

 

 

202 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up