Закарпатцям не судилося: хто не побачить зорепад над Україною

Закарпатцям не судилося: хто не побачить зорепад над Україною

11-13-го серпня жителі Закарпаття можуть не побачити зорепад Персеїди. Переважно над територією України хмар не буде, тому зорепад можна буде побачити без проблем.

Про це повідомили в Українському гідрометцентрі, передає УНН.

“Можу заспокоїти – хмар не буде. Лише на Закарпатті місцями може бути хмарно, а більшість жителів України зможуть його побачити, якщо захочуть, погода впливати не буде”, – повідомили в гідрометцентрі.

Нагадаємо, щороку у другій половині літа Земля проходить крізь потік уламків комети Свіфта-Туттля і через це вже під кінець цього тижня українці зможуть побачити зорепад Персеїди.

“Найкраще спостерігати за цим явищем там, де найтемніше небо. Тобто, цей зорепад Персеїди, як і будь-який інший зорепад, треба спостерігати на щонайтемнішому зоряному небі. Так, небо, скажімо, у великих мегаполісах, містах, де багато вуличних вогнів, воно є не сприятливим для спостерігання такого явища”, – розповів завідувач лабораторії Головної астрономічної обсерваторії НАН України Іван Крячко.

Syla.news

Коментувати

377 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up