Як одружитись за добу в Україні? Нова послуга Мін'юсту стає все популярнішою

Як одружитись за добу в Україні? Нова послуга Мін’юсту стає все популярнішою

В Міністерстві юстиції України запевняють: послуга “Шлюб за добу” стає все популярнішою. У Києві можливістю скористались майже 7 тис. пар, в Одесі — майже 6 тис., у Маріуполі — понад 2,6 тис., у Львові — 2,5 тис. пар. Також у Сєвєродонецьку відбулось  понад 2 тис. таких одружень, Харкові — 1,8 тис., Чернівцях — 1,2 тис.

Ті, хто бажають одружитись саме сьогодні, можуть подати документи для реєстрації «Шлюбу за добу». Статистика свідчить, що пари, які одружилися з допомогою цієї послуги, розлучаються рідше ніж ті, які перед шлюбом мали місяць на роздуми.

«За допомогою проекту «Шлюб за добу» можна не чекати місяць та одружитись у день звернення. У столиці на 08.08.2018 подано 58 заявок на швидке одруження «Шлюб за добу», – коментує керівник Відділів державної реєстрації актів цивільного стану Києва Рада Дашутіна.

Для того, щоб оформити одруження за добу, необхідно :

Крок 1. Звернутись до організатора шлюбної церемонії, акредитованого суб’єкта.

Крок 2. Обрати дату та час проведення реєстрації шлюбу;

Крок 3. Укласти відповідний договір із організатором;

Крок 4. З’явитись на реєстрацію.

Раніше заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова повідомляла, що з 38 444 пар, які одружились за добу, розлучилось лише 615, що становить 1,6%.

Syla.news

 

Коментувати

386 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up