Уряд боргує Львову 9,6 мільйонів гривень за субсидії

Уряд боргує Львову 9,6 мільйонів гривень за субсидії

Уряд не виплатив бюджету Львова понад дев’ять мільйонів гривень уряд за пільги та субсидії.

Про це пише прес-служба Львівської міської ради з посиланням на департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Як йдеться у повідомленні, станом на серпень 2018 року держава не виплатила комунальним підприємствам Львова 9, 6 мільйонів гривень за надані пільги та субсидії. Зокрема ЛМКП «Львівтеплоенерго» не отримало 6,6 мільйони гривень, а ЛКП «Залізничнетеплоенерго» – 3 мільйони гривень.

Львівська міська рада звернулась до міністрів та голови Львівської ОДА з проханням розрахуватись із комунальними підприємствами міста. Через недобросовісність з боку держави, працівники даних комунальних підприємств не можуть отримати заробітню плату, а підприємства вчасно сплатити податків.

“Крім того, фінансування пільг та субсидій у неповному обсязі зумовлює нарощення заборгованості перед підприємствами — надавачами послуг (газопостачання, електропостачання та водопостачання і водовідведення), а також нарахування штрафних санкцій та інфляційних нарахувань користувачам”, — йдеться у листах, які скерувала мерія.

Syla.news 

 

Коментувати

339 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up