Уряд боргує Львову 9,6 мільйонів гривень за субсидії

Уряд не виплатив бюджету Львова понад дев’ять мільйонів гривень уряд за пільги та субсидії.

Про це пише прес-служба Львівської міської ради з посиланням на департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Як йдеться у повідомленні, станом на серпень 2018 року держава не виплатила комунальним підприємствам Львова 9, 6 мільйонів гривень за надані пільги та субсидії. Зокрема ЛМКП «Львівтеплоенерго» не отримало 6,6 мільйони гривень, а ЛКП «Залізничнетеплоенерго» – 3 мільйони гривень.

Львівська міська рада звернулась до міністрів та голови Львівської ОДА з проханням розрахуватись із комунальними підприємствами міста. Через недобросовісність з боку держави, працівники даних комунальних підприємств не можуть отримати заробітню плату, а підприємства вчасно сплатити податків.

“Крім того, фінансування пільг та субсидій у неповному обсязі зумовлює нарощення заборгованості перед підприємствами — надавачами послуг (газопостачання, електропостачання та водопостачання і водовідведення), а також нарахування штрафних санкцій та інфляційних нарахувань користувачам”, — йдеться у листах, які скерувала мерія.

Syla.news 

 

171 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up