Україна запускає виробничу лінію дефіцитних боєприпасів великих калібрів - Порошенко

Україна запускає виробничу лінію дефіцитних боєприпасів великих калібрів – Порошенко

В Україні розпочали власне виробництво дефіцитних артилерійських боєприпасів великих калібрів. Про це повідомив Президент Петро Порошенко на відкритті лінії з виготовлення снарядів у держакціонерній компанії “Артем”. 

Порошенко зазначив, що у 2012-2013 роках війна знищила найбільш дефіцитні та ефективні боєприпаси, необхідні для українських збройних сил. З його слів, початок виробництва власних великокаліберних боєприпасів як ніколи доречний.

Сьогодні українська оборонна промисловість виконала моє завдання та завдання Збройних Сил України – перейти у дво- або тризмінну роботу та працювати без вихідних, щоб запустити власне виробництво дефіцитної зброї”, – сказав Порошенко.

За його словами, після попередньої влади у 2014 році Україні ніхто не постачав зброю. Тому Рада національної безпеки і оборони України розробила програму власного виробництва українських артилерійських боєприпасів.

Наразі значна частина нового обладнання вже встановлена у цехах. Новітні станки подвійного призначення прибули із найбагатших країн світу, в тому числі і з Туреччини.

“Для того, аби Україна продовжувала виробництво власних боєприпасів, потрібні професійні кадри. Тому сьогодні українські політехнічні університети та спеціалізовані школи готують професіоналів оборонної сфери”, – заявив Порошенко. 

Президент нагадав, що у 2016 році була прийнята програма для виготовлення артилерійських  та реактивних боєприпасів в Україні. У 2017 та 2018 роках – надійшло обладнання. У першому кварталі 2018 року були проведені перші успішні випробування.

“Перед Україною стоїть завдання відновити виробництво боєприпасів на постійній основі, щоб підвищити бойову потужність Збройних Сил України. Ми заклали необхідні кошти, щоб запезпечити функціонування оборонної промисловості, чого ніколи не було раніше”, – прокоментував Президент. 

Нагадаємо, нещодавно “Укроборонпром” тестував снаряди 152-го калібру.

Ірина Пилипишина, Syla.news

Коментувати

298 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up