У військово-морських навчаннях "Сі Бриз-2018" взяли участь 19 країн-членів НАТО - Порошенко

У військово-морських навчаннях “Сі Бриз-2018” взяли участь 19 країн-членів НАТО – Порошенко

У військових навчаннях “Сі Бриз-2018” взяли участь представники 19 країн-членів НАТО та союзників. Про це Президент Петро Порошенко повідомив на своїй сторінці у Facebook. 

“Цього року у військово-тактичних навчаннях “Сі Бриз- 2018” взяли участь представники 19 країн-членів НАТО та союзників. Оцінка менторів з 8 країн-членів Альянсу чітка та однозначна – завдяки навчанням був зроблений великий крок вперед щодо підвищення рівня взаємодії та координації ВМС України та військових сил країн-союзників. І військові навчання “Сі Бриз-2018” – це не лише підвищення такої взаємосумісності, а й нарощування рівня морської та польової виучки та злагодження багатонаціональних підрозділів”, – йдеться в повідомленні. 

Також Президент додав, що така співпраця засвідчує єдність і готовність разом захистити мир і спільні цінності. Вже наступного року планується збільшити контингент військових-учасників навчань, особливо військово-морських сил, та розширити райони проведення навчань “Сі Бриз-2019”.

Нагадаємо, участь у змаганнях взяли Болгарія, Великобританія, Греція, Грузія, Данія, Естонія, Індія, Італія, Канада, Литва, Молдова, Норвегія, ОАЕ, Польща, Румунія, США, Туреччина, Україна та Швеція.

16 липня Президент на флагмані Військово-морських сил України фрегаті “Гетьман Сагайдачний” вийшов у відкрите море, де ознайомився з ходом перших тактичних навчань тактичної групи малих броньованих артилерійських катерів. У складі групи в навчаннях взяли участь 6 катерів.

Мета навчань – відпрацювати планування та підготовку багатонаціональної операції з безпеки у кризовому регіоні багатонаціональним штабом за стандартами НАТО, а також спільні дії багатонаціональних сил під час проведення міжнародної морської операції з безпеки у кризовому районі за стандартами НАТО.

Навчання серії “Сі Бриз” проводяться як з країнами-членами НАТО, так і з іншими країнами-партнерами. У 2018 році відзначається 21-ша річниця з початку проведення навчання.

Syla.news

Коментувати

315 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up