Президент доручив дипломатам підготувати нову резолюцію щодо Криму на сесію ООН

Президент доручив дипломатам підготувати нову резолюцію щодо Криму на сесію ООН

Україна продовжує боротьбу за права і свободи кримськотатарського народу та деокупацію Криму. 

Про це Петро Порошенко повідомляє на своїй сторінці у Facebook.

“Дипломати готують нову резолюцію щодо Криму на наступну сесію Генасамблеї ООН, щоб зупинити будь-які спекуляції щодо статусу Криму. Генасамблея вже неодноразово підтримала позицію України, зокрема щодо порушення прав кримських татар, тож позиція цивілізованого світу залишається незмінною: “Крим – це Україна!””, – йдеться у повідомленні

Політичний експерт Валентин Балагура зазначив, що цей крок вкотре показує, що наша дипломатія не стоїть на місці, але його треба було зробити раніше.

“По-перше, це було пов’язано із неготовністю нашої дипломатії до тих викликів, які з’явились тоді. По-друге, це відтягувалось ближче до президентських виборів, адже Порошенко має якимось чином піднімати свої рейтинги. Очевидно, що в новому тексті будуть ще більше засуджуватись дії Росії щодо України”, – прокоментував політолог.

З його слів, порушення прав та свобод кримських татар буде основним проблемним питанням, оскільки це сили, які відстоюють наші інтереси на втраченій території. І додав, якщо говорити про територію Криму, як про анексовану частину, то не слід чекати чогось нового.

“Ще раніше було визнано, що територія України є неподільною, референдум не є легітивним, а Росія веде агресивні дії щодо нас. У підсумку ми отримаємо кращу підтримку з боку міжнародного середовища та нові можливості щодо захисту прав та свобод жителів півострова. Але в той же час не слід забувати, що нашим союзникам так і не вдається отримати повноцінний контроль над тими речами, які були прописані до цього. Тому великі надії на покращення ситуації покладати не варто”, – зазначив експерт

Нагадаємо, сьогодні, 9 серпня, відзначають Міжнародний день корінних народів світу. Започаткували його 1995 року за рішенням Організації Об’єднаних націй.

Ірина Пилипишина, Syla.news

 

Коментувати

402 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up