Патрульна поліція: ДТП на Львівщині поменшало

 Патрульна поліція повідомила, що кількість постраждалих у ДТП  на Львівщині зменшилась. У Львівській ОДА розповіли про заходи боротьби з аварійністю на дорогах. 

За перший квартал 2018-го року, в порівнянні із минулим роком у Львівській області на 16% зменшилась кількість ДТП з потерпілими, а кількість загиблих в аваріях – на 50%. Також на 31% зменшилась кількість ДТП із дітьми. При цьому аварій з вини пішоходів поменшало на 70%.

Відомо, що наразі на Львівщині діє програма з підвищення безпеки дорожнього руху.

“Якщо у 2015 році похвалитись особливо нічим не має, це було всього лише два пішохідних переходи, то вже протягом 2016-17-го року ми інвестували в безпеку дорожнього руху з обласного бюджету понад 20 мільйонів гривень. За ці кошти вдалось створити 200 пішохідних переходів, 5 світлофорних об’єктів, а також облаштували чотири місця відеонагляду на автомобільних дорогах, відповідно встановили 24 відеокамери”, – розповів Роман Кокотайло, виконуючий обов’язки директора департаменту дорожнього господарства транспортного зв’язку Львівської ОДА.

Також він зауважив, що цьогоріч органи місцевого самоврядування області виділили мільйон гривень на пішохідні переходи.

“В цьому році ми плануємо витратити понад 15 мільйонів гривень. Ми продовжуємо встановлювати пішохідні переходи, до фінансування яких долучаються органи місцевого самоврядування. Від них ми отримуємо мільйон гривень саме на облаштування переходів. Відповідно у 2018 році ми плануємо освітити 68 пішохідних переходів”, – повідомив Роман Кокотайло.

Натомість, новим напрямком є капітальний ремонт залізничних доріг. Адже за статистикою у 90% аварії автомобілів на залізниці мають летальні наслідки. Зокрема, спільно із Укрзалізницею, департаменту дорожнього господарства вдалось визначити найбільш небезпечні залізничні переїзди області. Так, найбільш аварійними визнали переїзди у місті Городок та у Пустомитах, де спостерігається великий транспортний потік. Повідомляється, що у цьому році на них очікує капітальний ремонт.

За статистикою Патрульної поліції, наразі Львівщина посідає перше місце в антирейтингу України із ДТП. Відомо, що за пів року в дорожньо-транспортних пригодах в області загинуло 123 особи, що є найменшим показником порівняно з іншими областями.

Наталія Козак, Syla.news

 

284 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up