Новостворене управління економіки підприємств ЛМР отримало керівника

Новостворене управління економіки підприємств ЛМР отримало керівника

У п’ятницю, 10 серпня, Роман Панасюк очолить нове управління Львівської міської ради – управління економіки підприємств департаменту житлового господарства та інфраструктури. Створили його з метою запровадження сучасних методів та підходів до проведення фінансового аналізу роботи підприємств та переходу до планування діяльності підприємств, виходячи з їх економічних потужностей.

Повідомляє прес-служба ЛМР.

За словами заступника міського голови з питань з житлово-комунального господарства Сергія Бабака, це дасть змогу оцінити наскільки ефективно підприємства витрачають кошти. Оскільки підприємства повинні заробляти достатньо, щоб мінімізувати дотації з бюджету.

“Очікуємо, що це дасть хороший економічний ефект і полегшить роботу керівникам підприємств. Мова йде, в першу чергу, про великі комунальні підприємства такі, як «Львівтеплоенерго», «Львівводоканал», «Львівелектротранс», «Львівавтодор», «АТП-1». Далі, в перспективі, як тільки запустимо цей механізм економічного аналізу, і він дасть результати, будемо долучати інші комунальні підприємства, які підпорядковані департаменту, зокрема ЛКП (колишні ЖЕКи) районів”, – пояснює Сергій Бабак.

Наразі у Львівській міській раді обрали керівника управління. Далі – формуватимуть команду працівників, які володіють сучасними знаннями економіки, аудиту, фінансового аналізу і звітності, прогнозування економіки підприємств з точки зору оздоровлення економіки із залученням додаткових коштів та збільшення прибутку.

Нагадаємо, досі Роман Панасюк очолював управління економіки департаменту економічного розвитку Львівської міської ради.

 

Коментувати

332 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up