На проспекті Свободи у Львові зрізатимуть дерева через ремонт покриття площі

Сьогодні, 9 серпня на деяких алеях проспекту Свободу зріжуть аварійні всохлі дерева.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала керівниця відділу урбаністики ЛКП «Інститут просторового розвитку».

«Забирають лише всихаючі дерева в лунках і сухостої, на газонах нічого не забирають. Ремонт роблять на 40 років і дерева вмощенні у таких випадках бажано замінювати, оскільки під час ремонту пошкоджується коріння і коли дерева є в значному віці і поганому стані, це призведе до ще скорішого погіршення стану дерев», — уточнила Олександра Сладкова.

Крім цього, вона зазначила, що натомість, після ремонту у жовтня на місці зрізаних дерев висадять нові. Сорт та кількість поки що не визначили — розглядають варіант тюльпанових дерев.

«Зрізають 4 каштани і клен. Зберігають дуб, два клени і каштан, що перебувають в кращому або хорошому стані», — додала Олександра Сладкова.

Начальник відділу комунального господарства Галицької районної адміністрації Львівської міської ради Ігор Савка розповідає для Syla.news, що загалом ремонтні роботи на проспекті Свободи планують завершити до 1 грудня.

“Багато часу займає демонтаж плитки, оскільки вона індивідуально замовляється. Таку плитку не купити в звичайних магазинах. Вона буде замінена на гранітну, її викладатимуть в такому малюнку як є напроти пам’ятника Шевченку. Оскільки це центр міста, ми не могли обгородити територію для проведення ремонтних робіт, тому здійснюємо їх частинами”.

Савка додає, що проспект Свободи оновиться — буде прокладена доріжка для незрячих, облаштують освітлення для плитки. Загалом згідно експертизи на ремонтні роботи проспекту Свободи передбачено 8 мільйонів 526 тисяч гривень. Більша частина — вартість матеріалів.

Небилович Світлана, Syla.news 

256 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up