Google хоче використовувати при розпізнаванні осіб сторінки в соцмережах

Google хоче використовувати при розпізнаванні осіб сторінки в соцмережах

Інженери Google зареєстрували новий патент на використання технології розпізнавання особи на основі активності в соціальних мережах.

У новій технології штучний інтелект буде аналізувати не тільки фотографії, але дані з соцмереж, пише The Next Web.

Звичайний пошук зображень працює, намагаючись зіставити візуальні сигнали на фотографіях з іншими подібними фотографіями. Він працює в основному так, як і передбачалося творцями, нехай і з деякими помилками. Але поки фотографія добре освітлена і має досить високу роздільну здатність, Google зазвичай розпізнає її.

Нова система передбачає світ, в якому штучний інтелект ідентифікує обличчя, використовуючи не тільки візуальні сигнали, але і різні форми даних з персональних комунікацій, соціальних мереж, спільних програм і навіть вашого календаря.

Користувачі вводять “візуальний запит” у вигляді фотографії, знімки екрану або сканованих зображень. Потім система проаналізує зображення і подивиться не тільки на знімки, які візуально схожі, але і на потенційну відповідність з іншими джерелами даних.

Наприклад, при пошуку зображень вашого друга дитинства, Google буде орієнтуватися на те, що ви пов’язані з ним своїм рідним містом, однією і тією ж школою і приблизними віком.

На даний момент це всього лише патент, а не програмне забезпечення, що. Однак, експерти побоюються, що це нововведення зможе вторгнутися в приватне життя користувача і навіть завдати йому значної шкоди.

Syla.news 

Коментувати

383 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up