Для великовагових вантажівок почав діяти тепловий режим

Для великовагових вантажівок почав діяти тепловий режим

Патрульна поліція застерігає про початок теплового режиму для великовагового транспорту в зв’язку із високими температурами. 

Про це повідомляється на Facebook-сторінці Патрульної поліції Львівської області.

“Повідомляємо про початок теплового режиму для великовагового транспорту, оскільки температура повітря понад + 28 ºС. Рух автомобільними дорогами загального користування забороняється для транспортних засобів, фактична вага яких перевищує 24 тонни та навантаження та вісь більше 7 тонн”,- йдеться у повідомленні.

Постанова Кабміну “Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування” набула чинності ще у 2007 році. Однак його доповнив проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення контролю за безпекою автомобільних перевезень вантажів і відповідальності за порушення правил дорожнього руху.

Відповідно до нормативних документів, передбачено здійснення перевезення вантажів із загальною масою (разом з масою транспортного засобу) – не більше 40 т. Зазначена норма не відрізняється від таких, що передбачені європейським законодавством.

При високих температурах, викликаних спекотною порою року, накладається обмеження руху великотоннажних автомобілів загальною масою понад 24 тонни (при температурі 28 і більше градусів за Цельсієм) з 10.00 до 22.00.

Нагадаємо, що на Львівщині встановили перший ваговий комплекс.

Syla.news

 

 

Коментувати

416 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up