Більше 60% пасажирів маршруту 6А у Львові не оплачуюють проїзд

Більше 60% пасажирів маршруту 6А у Львові не оплачуюють проїзд

З понеділка, 13 серпня, пасажири автобусного маршруту № 6А заходитимуть у салон лише через передні двері. 

За місяць збитки від роботи маршруту становлять понад 350 тис. грн. Директор комунального підприємства «АТП-1» Орест Хамула зазначає для Syla.news, що за попередньою оцінкою тут не оплачує за проїзд більше 60% пасажирів.

“Сьогодні автобусний маршрут № 6а, який курсує з площі Галицької до Рясного є найбільш збитковим серед усіх маршрутів Львова. Люди масово перестали оплачувати проїзд. Оплати не здійснюють навіть тоді, коли автобус повністю заповнений, просто заходять через задні чи середні двері і не передають кошти за проїзд. Ми підозрюємо, що як мінімум 20 % пасажирів просто не оплачують проїзд, часто показують фальшиві посвідчення. Більше того, відсоток несплати постійно зростає. “. 

Орест Хамула стверджує, що за цим маршрутом працює 10 нових автобусів “Електрон”. Маршрут є збитковим, бо автобуси часто ламаються і потребують ремонту.

“Ми просто не можемо продовжувати працювати за тих самих умов. Хочемо зрозуміти, яка кількість пільговиків є на цьому маршруті і яка є кількість платних та неплатних пасажирів. Провівши таке дослідження будемо приймати рішення з управлінською комісією щодо наступних дій. Можливо зменшимо кількість автобусів”. 

Щодо можливого варіанту роботи контролерів на маршруті 6А Орест Хамула зазначив, що відповідно до законодавства контролери можуть працювати лише в електротранспорті.

“Ми не можемо цього зробити на законній підставі. До того ж, при нашому тарифі проїзду 5 гривень, маючи 24 категорії пільговиків та постійний ріст ціни на паливо, взяти в штат по два контролера на один автобус невигідно. Економічно обгрунтований тариф, за попереднім підрахунками, становитиме близько 8 гривень. Крім того, коли автобус повний, навіть контролер не зможе перевірити оплату всіх пасажирів”. 

Впродовж місяця в автобусах звучатимуть голосові оголошення про вхід через передні і вихід через середні та задні двері.

“Крім того, працюватимуть логісти. Після цього, на основі отриманої статистики, прийматимемо рішення щодо правил роботи маршруту. Можливо, будемо звертатися до міської ради щодо виділення коштів для перевірки інших маршрутів”, — наголосив Орест Хамула.

Світлана Небилович, Syla.news 

Коментувати

366 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up