Україна розраховує восени ввести в експлуатацію перші локомотиви General Electric

Україна розраховує восени ввести в експлуатацію перші локомотиви General Electric

Восени Україна розраховує ввести в експлуатацію перші локомотиви, які будуть вироблені і укомплектовані для “Укрзалізниці” по коопераційному договору з американським гігантом General Electric. Про це повідомляє прес-служба уряду.

«Восени починаємо отримувати новий рухомий склад – по планах спільного виробництва «General Electric», – повідомив Володимир Гройсман. – Ми багато втратили (рухомого складу) на окупованій території. Але компанія задіяна, справи йдуть».

Одночасно з оновленням фондів відбувається й оновлення управління державною компанією, викорінення тіньових оборудок і ручного керування, яке спостерігалося в минулі періоди.

«Компанія – мільярдер «Укрзалізниця» була опутана усілякими схемами і вузлами. Починаємо відмотувати, вичисляти ворогів і виводити ситуацію із стану занепаду», – наголосив прем’єр-міністр.

Раніше “Укрзалізниця” підписала з американською компаній General Electric угоду про поставки “Укрзалізниці” до 225 локомотивів з локалізацією виробництва в Україні до 40% на суму 1 млрд доларів.

Окрім того, локомотивні бригади “Укрзалізниці” навчатимуть правил експлуатації та обслуговування локомотивів General Electric. Уже відібрано 10 машиністів, які в другій половині серпня пройдуть відповідне навчання в «Центрі оцінки та розвитку персоналу залізничного транспорту» в місті Астана. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив в.о. голови правління ПАТ “Укрзалізниця” Євген Кравцов.

Syla.news

Коментувати

359 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up