Савченко вимагає 1 гривню від військового прокурора за приниження честі та гідності

Савченко вимагає 1 гривню від військового прокурора за приниження честі та гідності

Нардеп Надія Савченко вимагає від суду стягнути одну гривню моральної шкоди з Головної військової прокуратури. Повідомляється, що депутатка обурилась через ганебний пост про неї  в Інтернеті.  

Про це повідомляє прес-служба Деснянського райсуду Києва.

Савченко просить суд визнати недостовірною інформацію, яка принижує її честь та гідність, порушує право на недоторканність її ділової репутації, поширену у Шевченківському райсуді 23 березня 2018 року, під час обрання запобіжного заходу.

Депутатка вимагає зобов’язати Військову прокуратуру спростувати заяви, зроблені Олександром Климовичем, “як такі, що не відповідають дійсності і порочать її честь, гідність та ділову репутацію, – шляхом видалення їх з усіх інтернет ресурсів”.

Також вона просить стягнути з відповідача на свою користь 1 гривню за моральну шкоду.

Натомість Деснянський суд вказав, що Головна військова прокуратура розташована в Солом’янському районі Києва, тому справа не перебуває в його юрисдикції.

Суддя Олена Лісовська передала позов Савченко на розгляд до Солом’янського райсуду.

Syla.news

Коментувати

418 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up