Ремонт вулиці Личаківської на завершенні: посадовці з мешканцями оглянули стан проведених робіт

Ремонт вулиці Личаківської на завершенні: посадовці з мешканцями оглянули стан проведених робіт

Капітальний ремонт вулиці Личаківської на завершенні. У вівторок відбулася чергова виїзна нарада під головуванням заступника міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергія Бабака щодо стану реалізації проекту з капітального ремонту вул. Личаківської на ділянці від вул. Мечникова до вул. Пасічної. Участь в огляді відремонтованої дороги взяли представники ЛКП «Львівавтодор», Личаківської районної адміністрації, підрядники.

“Ми планували до 15 серпня відкрити вулицю для проїзду транспорту. Так виглядає, що виходимо на ці терміни. Єдине, що є затримка за ПАТ «Львівобленерго» — є їхній кабель, який потрібно перекласти. Тому поки нема впевненості, що вони встигнуть це зробити, але маємо надію, що встигнуть”, – сказав Сергій Бабак, заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

З 15 серпня планують відкрити дорогу. Громадський транспорт курсуватиме за звичною схемою.

Реконструкція вулиці здійснювалася у три етапи. Перший етап — це роботи на перехресті вул. Личаківської з вул. Мечникова. Другий етап — роботи на ділянці від вул. Круп’ярської до вул. Б. Котика. І третій етап — від вул. Б. Котика до вул. Пасічної.

У серпні 2017 року були повністю завершенні роботи на перехресті вул. Личаківська-Мечникова. Тут замінено 30 м колектора, діаметром 1200 мм, який знаходився на глибині 7,5 м. Замощенні тротуари, викладена бруківка і поставлено 8 опор контактної мережі. З 18 вересня 2017 р. здійснюється повноцінний рух трамваїв.

У зв’язку із відкриттям у липні цього року для проїзду транспорту вул. Долішньої, маршрут № 39 повернувся на свою існуючу схему руху, яка було до об’їзду. Натомість рух усіх інших маршрутів, які курсують по вул. Личаківська, не змінився, оскільки вул. Колумба є односторонньою та вузькою для проїзду двох маршруток. Тому лише після повного відкриття для проїзду вул. Личаківська громадський транспорт відновить свій рух згідно існуючих схем, які діяли до початку ремонтних робіт на вул. Личаківська.

Коментувати

376 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up