В готелі на Львівщині отруїлось 26 неповнолітніх

Постраждалих внаслідок отруєння в готелі на Львівщині виписують

Сьогодні, 8 серпня, всіх неповнолітніх, що отруїлись в готелі “Джем” у селі Раковець на Львівщині виписали. Вони вирушили додому в місто Шепетівка, Хмельницької області.

Про це повідомила завідувач 4-го відділення Львівської обласної інфекційної лікарні Таміла Алексанян у коментарі Syla.news.

“Їх стан здоров’я вже задовільний. Всіх їх благополучно вилікували та виписали. Вони вирушили в Шепетівку.  “, – повідомила Таміла Алексанян.

Нагадаємо, що 6 серпня до Львівська обласна інфекційна лікарня повідомила поліції про масове отруєння.  Поліцейські встановили, що постраждалі є жителями Хмельницької області віком 12-16 та 25 років, які харчувалися в готелі “Джем”, що в селі Раковець, Львывськоъ області. Загалом госпіталізували 26 неповнолітніх та одного дорослого.

Минулого місяця, упродовж 13-15 липня через гостру кишкову інфекцію до медиків за допомогою звернулися 25 осіб, що харчувались в Tomash Kebab.

Наталія Козак, Syla.news

Коментувати

401 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up