Порошенко і Помпео узгодили подальші дії проти Росії у телефонній розмові

Порошенко і Помпео узгодили подальші дії проти Росії у телефонній розмові

Президент України Петро Порошенко та Держсекретар США Майкл Помпео обговорили співпрацю обох країн у телефонній розмові. Сторони узгодили підходи до подальшої протидії російській агресії та відновлення територіальної цілісності України, враховуючи попередні домовленості між Главами двох держав.

Про це повідомляє прес-служба інтернет-представництва Президента України.

Петро Порошенко подякував Майку Помпео за історичну декларацію про невизнання спроби анексії українського Криму російським агресором.

Відзначено, що підходи США до Росії залишаються чіткими і недвозначними – допоки Кремль не змінить свою конфронтаційну політику, ціна агресії для Росії буде і надалі зростати.

Сторони наголосили, що політика санкцій щодо Росії зберігатиметься, допоки не будуть відновлені суверенітет і територіальна цілісність України, включно з Кримом. Спроби російської сторони нагнітати ситуацію і надалі отримуватимуть адекватну відповідь і збільшуватимуть ціну триваючої агресії.

Співрозмовники обговорили важливість скоординованих дій у рамках просування ініціативи розміщення міжнародних миротворців ООН на всій території окупованого Донбасу, включно з поверненням контролю над неконтрольованою ділянкою кордону України з Росією.

Важливу увагу було приділено питанню звільнення українських заручників та політичних в’язнів, які утримуються в Росії та на окупованих територіях на Донбасі і в Криму.

“Маємо посилити тиск на Росію для якнайшвидшого звільнення всіх українських заручників, зокрема  Олега Сенцова, який голодує уже 86 день”, – наголосив Петро Порошенко.

Порошенко та Помпео підтвердили рішучу позицію Києва та Вашингтону щодо існуючих безпекових викликів внаслідок реалізації проекту “Північний потік – 2”.

Крім того, державний секретар США Майк Помпео привітав Президента України Петра Порошенка  з успішним  початком процесу запуску  Антикорупційного суду.

Сторони також обговорили актуальні питання зміцнення стратегічного партнерства між Україною і США, зокрема у сфері безпеки і оборони, а також підтримку прогресу України на шляху реформ, у тому числі у рамках розвитку співробітництва з Міжнародним валютним фондом.

Syla.news

Коментувати

373 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up