Операція “Перевізник”. За два тижні патрульні виявили технічні несправності в 50 львівських автобусах

З 23 липня у Львові утворені групи інспекторів відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції Львівської області разом з працівниками «Укртрансбезпеки» проводять операцію «Перевізник».

Про це Syla.news повідомили у прес-службі Патрульної поліції Львівської області. Наголошують, що ці перевірки стануть постійними.

За два тижні оглянули понад 300 транспортних засобів, які здійснюють пасажирські перевезення.

“Впродовж останніх двох тижнів виявили технічні несправності в 50 автобусах. Транспортні засоби переважно перевіряють на кінцевих зупинках. 36 порушень стосуються порушення правил дорожнього руху, а саме перевезення пасажирів понад установлену кількість. Решта — технічні несправності, за що водіям виписують штраф відповідно до порушення. Крім того, переважно це недоліки, які можна усунути на місці. За весь час операції “Перевізник” лише один водій не ліквідував недоліки”,— повідомляють у прес-службі Патрульної поліції Львівської області. 

Повідомляють також, що найпоширенішим порушенням правил дорожнього руху серед вказаної категорії водіїв є відхилення від визначеного маршруту. Загалом цей період виявили понад 100 фактів порушень законодавства у сфері пасажирських перевезень.

Від початку року інспектори патрульної поліції виявили чотирьох водіїв маршрутних транспортних засобів, які керували в стані алкогольного сп’яніння.

Світлана Небилович, Syla.news 

378 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up