На Львівщині оштрафували 160 осіб через випалювання трави

На Львівщині оштрафували 160 осіб через випалювання трави

У Львівській області через випалювання сухої рослинності працівниками Державної екологічної інспекції адміністративної відповідальності притягнуто 160 осіб та накладено штрафів на суму – 27 200 грн.

Про це пише прес-служба Департаменту екології та природніх ресурсів Львівської Обласної Державної адміністрації.
“Спалюючи суху траву, опале листя, сухі гілки та інше сміття, люди часто забувають, що за умов сухої та вітряної погоди вогонь швидко виходить з-під контролю і здатен наробити лиха. Наслідки таких пожеж зазвичай невтішні: спалені гектари трави, пошкоджені лісові насадження, знищені вогнем будівлі”, — йдеться у повідомленні.  

Горіння сухої трави поблизу автошляхів може стати причиною дорожньо-транспортних пригод, адже при горінні утворюється димова завіса.

Якщо спалювати суху траву на полях, через які проходять високовольтні лінії електропередач, дим і вогонь здатні спричинити замикання електроліній. А це призведе до відключення електропостачання населених пунктів.

У результаті пожеж знижується родючість ґрунтів, порушується їх структура, зменшується протиерозійна стійкість, забруднюється атмосферне повітря. Також збіднюється видовий склад лугової рослинності і тваринного світу.

У Львівському управлінні лісового та мисливського господарства повідомили Syla.news, що зараз готуються до того, що люди будуть випалювати траву, оскільки нещодавно почалися жнива.

“По Львівській області падали дощі, тому наразі напруженої ситуації немає — земля покищо волога. Почалися жнива— де-не-де люди люди будуть випалювати поля, як і кожного року. Ми будемо за цим слідкувати”.

Значна кількість диму від випалювання сухої рослинності та її залишків впливає і на стан здоров’я людей – сприяє збільшенню кількості запальних захворювань органів дихання й очей, захворювань серцево-судинної системи.

Світлана Небилович, Syla.news 

Коментувати

367 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up