На Львівщині люди з інвалідністю зможуть подорожувати горами за допомогою електровізка

На Львівщині люди з інвалідністю зможуть подорожувати горами за допомогою електровізка

12 серпня на Львівщині відбудеться благодійне сходження на гору Пікуй у межах святкування Міжнародного дня альпінізму. В рамках проекту “Гори доступні для всіх! Мандруй на Пікуй” збиратимуть кошти на на “джульєтку” із електропідсилювачем для проекту «On 3 wheels», яка допоможе людям з інвалідністю подорожувати горами. 

Про це йшлося сьогодні, 8 серпня, під час брифінгу у Львівській облдержадміністрації.

“У неділю, на честь Міжнародного дня альпінізму, ми вирішили провести благодійне сходження на найвищу точку Львівської області –  гору Пікуй, висота якої 1408 метрів. Крім того, ми влаштовуємо благодійну акцію на підтримку людей з інвалідністю, які мріють займатися альпінізмом. Усі кошти, зібрані у рамках акції, спрямовані на придбання “джульєтки” з електропідсилювачем, аби більше людей змогли мандрувати у горах. Таким чином, підняття на вершину стане легшим не лише для людей з обмеженими можливостями, а й для волонтерів”, – прокоментувала начальник управління туризму та курортів облдержадміністрації Наталія Табака.

Організатори зазначають, що у такому форматі проект організовують вже не вперше. Такий візок з електропідсилювачем для людей з інвалідністю дозволяє економити час і сили під час сходження на вершину.

“Минулого року нам вдалося організувати 12 таких походів. Цього року ми знову плануємо 12 походів. Вже п’ять походів ми організували за допомогою спеціального інвалідного візка для людей з обмеженими можливостями. До нас часто звертаються люди, які хочуть влаштувати похід для своїх друзів з інвалідністю, тому ми часто даємо на безкоштовне користування “джульєтку””, – розповів співзасновник проекту “On 3 wheels” Олександр Луцик.

Вартість одного такого візка – шість тисяч євро. Підійнятися на гору у рамках акції зможуть лише 120 людей.

Аби стати учасником благодійної акції, варто заповнити реєстраційну форму на сторінці організаторів у Facebook. Ті, хто не матиме змоги здійснити сходження, але готові допомогти здійснити мрію осіб з інвалідністю, зможуть перерахувати кошти на придбання “джульєтки” – реквізити.

Syla.news

Коментувати

379 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up