За тиждень на львівській митниці вилучили товарів майже на 300 тис грн

За минулий тиждень, в період із 30 липня до 5 серпня, працівники Державної фіксальної служби на львівській митниці вилучили товари, загальна вартість яких становить майже 300 тис грн. Серед вилучених товарів, зокрема, деревина, зброя та сигарети.

Про це повідомляється на офіційній Facebook-сторінці Державної фіксальної служби.

“В період з 30.07.2018 по 05.08.2018 працівники Львівської митниці ДФС склали 190 протоколи про порушення митних правил на суму майже 300 тис. грн., за 34-ма протоколами про порушення митних правил вартість предметів правопорушення встановлюється. Окрім того, за результатами проведених заходів за даний період виявлено 7 діянь, що містять ознаки злочину“, – йдеться у повідомленні.

Так, підприємець одного з ТзОВ з Києва, на адресу фірми в Республіці Польщі, намагався вивезти з України понад 36 тис. дерев’яних брусків для кріплення опалубки з деревини породи акація. Як підставу для переміщення товару він подав митному органу документи, що містять неправдиві відомості щодо породи деревини.

Окрім того, правоохоронці склали 2 протоколи про порушення митних правил при ввезенні на митну територію України зброї. Зокрема, 25 пневматичних гвинтівок та 100 000 шт куль до них працівники митниці знайшли в багажному відсіку автобуса, що прямував з Республіки Польщі в Україну. В іншому випадку українець намагався приховати у багажнику мікроавтобуса 250 набоїв калібром 12 мм.
Зафіксовано також 3 спроби незаконного переміщення через митний кордон України сигарет. При цьому затримали один транспортний засіб, в якому було обладнано сховок для приховування предметів правопорушення.
Загалом з початку 2018 року працівники Львівської митниці ДФС склали 4 719 протоколи про порушення митних правил на суму понад 135,5 млн. грн

Syla.news

233 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up