Висновок вчених: сон понад вісім годин на добу підвищує ризик смерті

Висновок вчених: сон понад вісім годин на добу підвищує ризик смерті

Британські вчені розвінчали міф про користь тривалого сну.

Результати дослідження вчених з Кілського університету показали, що сон понад 8 годин на добу підвищує ризик передчасної смерті, пише Independent.

Фахівці проаналізували результати 74 незалежних досліджень за участю 3 млн осіб на тему надмірного сну і з’ясували, що у тих респондентів, які спали більше 8 годин на добу відзначалося порушення дихання, а також підвищений ризик розвитку серцевих захворювань. Крім того, любителі поспати довше в майбутньому страждали від серйозних розладів сну.

Результати глобального аналізу даних, опубліковані в науковому журналі Journal of the American Heart Association, показали, що у тих респондентів, які спали в середньому 10 годин на добу, ризик передчасної смерті був підвищений на 30 відсотків в порівнянні з тими, хто спав до 8 годин.

Крім того, надмірний сон підвищував ризик смерті від інсульту на 56 відсотків і ризик смерті від інших серцево-судинних захворювань на 49 відсотків.

«Наше дослідження показало, що надмірний сон призводить до ризику розвитку серцево-судинних захворювань, а це значить, що необхідно приділяти більше уваги вивченню користі і шкоди тривалого сну. Ці дані необхідно брати до уваги під час лікування розладів сну, а також апное, адже надмірний сон призводить до проблем з диханням», – говорить один з авторів дослідження, професор Чун Шінг Квок.

Він також зазначив, що нові дані в черговий раз підтверджують, що якість і тривалість сну роблять сильний вплив на стан здоров’я людини. На думку фахівця, суспільство недооцінює наслідки неправильного режиму сну, що призводить до розвитку різних проблем зі здоров’ям.

Syla.news

Коментувати

428 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up