Уп'яте відбудеться фестиваль «Музика у старому Львові»

Уп’яте відбудеться фестиваль «Музика у старому Львові»

П’ятий рік поспіль у серпні відбудеться фестиваль «Музика у старому Львові». Цьогоріч фестиваль триватиме з 11 до 26 серпня. 

Повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Цьогорічна програма фестивалю побудована таким чином, що концерти проводять три дні щотижня: п’ятниця, субота і неділя, коли у Львові найбільший по тік туристів.

В період святкування Дня Незалежності України – 24, 25 та 26 серпня – по два концерти щодня. Звучатиме цикл «Музика у княжому Львові» – «родзинка» фестивалю, де для відвідувачів відкриватимуть храми княжої доби – церква Івана Хрестителя, церква святого Миколая, Італійське подвір’я тощо.

«2018 року історичною подією буде другий приїзд директора краківського фестивалю Станіслава Ґалонського, хоч він вже поважного віку, але патріотично налаштований. Символічно, що цьогоріч заключний концерт фестивалю –  у гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла, де розпочався перший концерт «Музики» 5 років тому. Цього разу у нас виступатиме багато музичних подружніх пар: дует гітаристів з Харкова, львівські – Олена та Ігор Мацелюхи, подружжя Беруцьких з Польщі», – розповідає засновник фестивалю Сергій Бурко.

І додає, що загалом буде більше ста виконавців.

 

Коментувати

286 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up