Супрун заявила про новий перелік препаратів за програмою "Доступні ліки"

Супрун заявила про новий перелік препаратів за програмою “Доступні ліки”

До нового переліку увійшов 261 препарат від серцево-судинних захворювань, діабету 2 типу та бронхіальної астми. 

Міністерство охорони здоров’я України затверджено новий перелік препаратів, які можна отримати за програмою “Доступні ліки” на 100% безоплатно або доплативши невелику різницю. Про це написала в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун на сторінці в Facebook.

Як повідомляється, до нового переліку увійшов 261 препарат від серцево-судинних захворювань, діабету 2 типу та бронхіальної астми – хвороб, які вбивають українців найбільше.

“З них на 12 препаратів більше тих, за які взагалі не потрібно доплачувати – їх повністю відшкодовує держава за кошти платників податків. Всього безоплатних препаратів 59”, – йдеться у повідомленні.

МОЗ розширило перелік препаратів за програмою "Доступні ліки"

Зазначимо, раніше у програмі брали участь 239 препаратів загалом і 47 було безоплатних.

МОЗ розширило перелік препаратів за програмою "Доступні ліки"

Нагадаємо, 23 липня 2018 року МОЗ затвердило попередній реєстр препаратів програми “Доступні ліки”. Ці препарати вже з серпня отримуватимуть за рецептом лікаря пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, діабетом II типу і бронхіальною астмою.

Коментувати

286 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up